Aktualności

adidas w Business Garden Warszawa

SwedeCenter, inwestor i deweloper parku biznesowego Business Garden w Warszawie, podpisał długoterminową umowę najmu 2 800 metrów kwadratowych powierzchni biurowej z firmą adidas. Firma zajmie powierzchnię drugiego piętra jednego z dwóch budynków, które powstają w pierwszym etapie inwestycji. W negocjacjach klienta reprezentował Jones Lang LaSalle.

„Z przyjemnością witamy pierwszego najemcę w kompleksie Business Garden. Jestem przekonany, że podpisanie umowy najmu z firmą adidas będzie początkiem naszej długotrwałej współpracy.” - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter. „Business Garden budzi spore zainteresowanie najemców. Prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat najmu kilku tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej i zapewne niebawem zostaną podpisane kolejne umowy.”

„Business Garden to koncepcja parku biznesowego nowej generacji. Jesteśmy pewni, że dla naszych pracowników będzie to komfortowe i inspirujące miejsce pracy. Działalność w nowej siedzibie planujemy rozpocząć na początku przyszłego roku.” – oświadczył Szymon Lubik, General Service Manager z firmy adidas Poland Sp. z o.o.

“Adidas jest firmą świadomą swojej odpowiedzialności zarówno względem środowiska naturalnego, jak i swoich pracowników. W procesie poszukiwania nowej siedziby firmy w Warszawie naszym celem była poprawa jakości i efektywności środowiska pracy tak, aby stworzyć lepsze, nowoczesne miejsce pracy – bardziej atrakcyjne, bardziej produktywne, bardziej zdrowe. Koncept parku biurowego Business Garden doskonale wpisuje się w tą filozofię.” – powiedziała Anna Krześniak, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle.


‹ wróć do listy

Rzecznik

Ewa Łydkowska

Head of           Marketing & PR
T: (+48) 22 820 91 29
T: (+48) 512 647 286
E: ewa.lydkowska@swedecenter.pl

Dla prasy

HTML/CMS: blueprintmedia.pl Website design by Studio Rokicki & Ściborowski