SwedeCenter

Zarządzany

Kiedy ukończono budowę SwedeCenter w 1994 roku, był to jeden z pierwszych nowoczesnych budynków biurowych w Warszawie. W krótkim czasie inwestycja stała się siedzibą międzynarodowych firm, które właśnie weszły na rynek polski, w tym IKEA, która otworzyła tu swój pierwszy sklep w Polsce.

11 000 m2

powierzchni biurowej i handlowej

Nowoczesna aranżacja

powierzchni wspólnych

Zaplecze konferencyjne

do wynajmu na krótki okres

Doskonała lokalizacja

w centrum miasta

W latach 2003/2004 budynek został całkowicie odnowiony i przebudowany, dzięki czemu uzyskał współczesny wygląd oraz stylową architekturę wnętrz. Jednocześnie, od strony technicznej, zaadoptowano budynek tak, aby odpowiadał obecnym, wysokim standardom dotyczącym aranżacji przestrzeni biurowej.

Główni Najemcy

Do grona najemców SwedeCenter dołączyły firmy: Randstad, Devonshire, Trinity, Logos, RR Donnelly, Clarks, New Business Solutions, Home Broker, Open Finance, Avon, Getting Bank, Biedronka.


Lokalizacja

Pod względem komunikacyjnym SwedeCenter należy do czołówki obiektów biurowych w Warszawie. Doskonała lokalizacja przy głównej arterii komunikacyjnej - Alejach Jerozolimskich w ścisłym centrum miasta zapewnia bezpośredni dostęp do linii kolejowej (PKP), szybkiej kolei miejskiej (SKM i WDK) oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych.

Wynajem powierzchni


W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:


Paweł Kłosiński

Head of Leasing

T: (+48) 22 820 91 31
E:
pawel.klosinski@swedecenter.pl

Zobacz także

Brama Portowa

Szczecin Zarządzany

Business Garden Warszawa I

Warszawa Zarządzany

Mera Hotel & SPA

Sopot Zarządzany

HTML/CMS: blueprintmedia.pl Website design by Studio Rokicki & Ściborowski