Sound Garden Hotel

Zarządzany

Sound Garden Hotel stanowi część parku biurowego Business Garden w Warszawie. Hotel został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o klientach biznesowych, którzy będą mogli korzystać z dogodności jakie oferuje nowatorska koncepcja e-hotelu.

Unikalny koncept

hotelu biznesowego

Centrum konferencyjne

i zaplecze gastronomiczne

Check-in

samodzielna procedura

Stoisko Grab&Go

dla gości

Budynek o powierzchni ponad 7 500 metrów kwadratowych oferuje 209 pokoi biznesowych. Rezerwacja pokoju hotelowego będzie odbywać się głownie przez Internet. Po przybyciu na miejsce, zamiast w recepcji, goście będą mogli zameldować się w samoobsługowym kiosku Check-in, gdzie otrzymają kartę-klucz do pokoju.

Parter i pierwsze piętro obiektu zajmuje centrum konferencyjne z 9 salami, z których największa może pomieścić 300 osób. Bogata oferta usług sprawia, że Sound Garden Hotel to także idealne miejsce spotkań, konferencji, sesji plenarnych oraz szkoleń.

Koncepcja Sound Garden Hotel stworzona została wokół dźwięku, który stanowi motyw przewodni obiektu. Każdemu piętru hotelowemu przypisany jest indywidualny styl muzyczny, m.in. muzyka klasyczna, jazz, rock, pop, odgłosy natury i cisza, który zgodnie z preferencjami muzycznymi gości, zapewnia pełny relaks w czasie pobytu. Wystarczy zarezerwować pokój na piętrze z ulubionym gatunkiem muzyki.


Lokalizacja

Hotel zlokalizowany jest na terenie kompleksu Business Garden przy ul. Żwirki i Wigury, zaledwie 2 kilometry od Międzynarodowego Lotniska im. Chopina oraz 30 minut od Centralnego Obszaru Biznesu.


Wiecej informacji

Zobacz także

Mera Hotel & SPA

Sopot Zarządzany

Business Garden Wrocław I

Wrocław Planowany

HTML/CMS: blueprintmedia.pl Website design by Studio Rokicki & Ściborowski