Aktualności

Ricoh nowym najemcą w Business Garden

Firma SwedeCenter wynajęła blisko 2000 metrów kwadratowychpowierzchni biurowej w warszawskim Business Garden. Nowym najemcą został dostawca technologii i usług związanych z zarządzaniem drukiem – Ricoh Polska. Rozpoczęcie działalności w nowej lokalizacji firma Ricoh planuje na początku przyszłego roku. Przy zawarciu umowy najemcę reprezentowała agencja Cushman & Wakefield.

„Business Garden to odzwierciedlenie najnowszej koncepcji parków biznesowych, dlatego jestem przekonany, że zarówno pracownicy firmy Ricoh, jak i pozostali najemcy znajdą tu komfortowe i inspirujące warunki pracy.” - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter.

„Przy wyborze nowej siedziby dla naszej firmy kierowaliśmy się przede wszystkim poprawą komfortu pracy. Poszukiwaliśmy biura, które będzie nowoczesne i innowacyjne, a także zapewni pracownikom odpowiednie warunki pracy. Business Garden spełnia te wymagania. Dodatkowo, jako pierwszy ekologiczny business park w Warszawie, idealnie wpisuje się w strategię naszej firmy, w której od ponad 70 lat kwestią najwyższej wagi jest ograniczenie wpływu środowiskowego wywieranego przez nas na otoczenie oraz społeczeństwo.” – powiedział Paweł Barski, Dyrektor Marketingu Ricoh Polska.

Business Garden, który jest sztandarowym projektem SwedeCenter, powstaje na rogu ulic Żwirki i Wigury i 1 Sierpnia w Warszawie. Kompleks docelowo składać się będzie z 7 budynków o łącznej powierzchni około 90 000 metrów kwadratowych. W pierwszym etapie zostaną oddane do użytku dwa budynki o łącznej powierzchni najmu 33 500 metrów kwadratowych. Pierwszy z nich oferuje około 15 400 metrów kwadratowych powierzchni. Oprócz biur, w budynku znajduje się także centrum konferencyjne z 8 salami, hotel biznesowy na ponad 200 pokoi oraz restauracja, kafeterie i punkty usługowe. Drugi budynek w całości zajmuje powierzchnia biurowa wielkości ponad 18 000 metrów kwadratowych. Oddanie do użytku pierwszego etapu kompleksu Business Garden przewidziane jest w trzecim kwartale tego roku. SwedeCenter realizuje podobne projekty Business Garden w Poznaniu i Wrocławiu.


‹ wróć do listy

Rzecznik

Ewa Łydkowska

Head of           Marketing & PR
T: (+48) 22 820 91 29
T: (+48) 512 647 286
E: ewa.lydkowska@swedecenter.pl

Dla prasy

HTML/CMS: blueprintmedia.pl Website design by Studio Rokicki & Ściborowski