Aktualności

Nowy najemca w Business Garden Warszawa

SwedeCenter informuje, że podpisała umowę najmu ponad 1,100 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w Business Garden Warszawa z Eli Lilly. Transakcja prowadzona była przez CBRE.

„Cieszy nas fakt, że do grona najemców Business Garden, wśród których są takie firmy jak addidas, Ricoh, czy Credit Agricole, dołączyła kolejna renomowana firma. Podpisując umowę z Eli Lilly przekroczyliśmy poziom 70% najmu. Liczymy, że umowy dotyczące pozostałych powierzchni zostaną sfinalizowane w najbliższych miesiącach.” - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter.

„Eli Lilly to wymagający najemca, a projekt biurowy Business Garden zapewni naszemu Klientowi przyjazne, wygodne i efektywne środowisko pracy. Firma CBRE doradzała Eli Lilly w procesie negocjacji warunków najmu i jest również odpowiedzialna za nadzór prac związanych z aranżacją biura Klienta.” – powiedziała Joanna Kalinowska, Dyrektor w dziale powierzchni biurowych w CBRE.

Business Garden, który jest sztandarowym projektem SwedeCenter, powstaje na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury i 1 Sierpnia w Warszawie. Kompleks docelowo składać się będzie z 7 budynków o łącznej powierzchni najmu około 90 000 metrów kwadratowych.

W pierwszym etapie inwestycji do użytku zostały oddane dwa budynki o całkowitej powierzchni najmu około 32 000 metrów kwadratowych. Pierwszy z nich oferuje około 14 500 metrów kwadratowych powierzchni. Oprócz biur, w budynku znajduje się hotel biznesowy na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z 9 salami oraz restauracja i punkty usługowe. Drugi budynek w całości zajmują biura o powierzchni ponad 17 200 metrów kwadratowych.

Rozpoczęcie drugiego etapu inwestycji zaplanowano na 3 kwartał tego roku.

SwedeCenter realizuje projekty Business Garden także w Poznaniu i Wrocławiu.


‹ wróć do listy

Rzecznik

Ewa Łydkowska

Head of           Marketing & PR
T: (+48) 22 820 91 29
T: (+48) 512 647 286
E: ewa.lydkowska@swedecenter.pl

Dla prasy

HTML/CMS: blueprintmedia.pl Website design by Studio Rokicki & Ściborowski