Aktualności

LUX MED nowym najemcą Bramy Portowej

SwedeCenter informuje, że podpisała umowę z firmą LUX MED, liderem rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce, na wynajem 800 metrów kwadratowych powierzchni w budynku „Poczty” w kompleksie biurowym Brama Portowa w Szczecinie. Otwarcie pierwszej w mieście placówki działającej pod marką LUX MED planowane jest latem tego roku.

„Możliwość podziału i elastycznej aranżacji poszczególnych pięter pozwoliła nam dopasować przestrzeń do specyficznych potrzeb nowego najemcy. Z pewnością Brama Portowa zapewni komfortowe warunki pracy, a lokalizacja w centrum Szczecina łatwy dojazd do kompleksu.” – powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter.

Brama Portowa to kompleks dwóch niezależnych budynków biurowych, oferujący w sumie 12 900 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej w centrum miasta.

Kompleks, zaprojektowany przez biuro architektoniczne T33 Architekci, jest pierwszym komercyjnym projektem w Szczecinie, który pretenduje do certyfikacji LEED. Zastosowane rozwiązania projektowe i wysokie normy wykończenia budynków wyznaczają nowy standard budownictwa komercyjnego i tworzą nowoczesne środowisko pracy biurowej w Szczecinie.

Inwestorem i deweloperem inwestycji, która została oddana do użytku w listopadzie 2012 roku, jest SwedeCenter, będąca częścią Property Division Grupy Inter IKEA. Firma także zarządza nieruchomością.


‹ wróć do listy

Rzecznik

Ewa Łydkowska

Head of           Marketing & PR
T: (+48) 22 820 91 29
T: (+48) 512 647 286
E: ewa.lydkowska@swedecenter.pl

Dla prasy

HTML/CMS: blueprintmedia.pl Website design by Studio Rokicki & Ściborowski