Business Garden Wrocław I

Planowany

Business Garden Wrocław to kolejny z trzech parków biznesowych w Polsce realizowanych przez SwedeCenter pod marką Business Garden. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji jest planowane na koniec roku 2015.

Nowoczesny

park biznesowy

Inspirujące

środowisko pracy

APA Wojciechowski

projekt architektoniczny

Certyfikacja LEED

procedura w toku

Projekt składa się z ośmiu budynków biurowych, hotelu i centrum konferencyjnego, które wraz z otaczającym ogrodem zostaną zlokalizowane na działce o powierzchni 7 hektarów. Park biznesowy dostarczy łącznie 100 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej i usługowej. Zakres pierwszego etapu obejmuje realizację dwóch biurowców i hotelu.

Business Garden Wrocław jest wyróżniającą się koncepcją pod względem zastosowanych pro-ekologicznych i technologicznych rozwiązań. Systemy oszczędzania wody oraz energii, system zarządzania budynkiem oraz starannie dobrane materiały konstrukcyjne spełnią wszystkie wymagania dotyczące zrównoważonego budownictwa oraz zgodności z certyfikacją LEED.


Lokalizacja

Business Garden Wrocław powstaje przy ulicy Legnickiej, w pobliżu stacji PKP Mikołajów. Projekt, zlokalizowany w pobliżu kluczowych arterii komunikacyjnych, posiada dogodne połączenie z lotniskiem, jednocześnie pozostając w bliskiej odległości od centrum miasta.


Więcej informacji

Wynajem powierzchni


W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:


Anna Szmilewska

Leasing Manager

T: (+48) 22 820 91 33
E:
anna.szmilewska@swedecenter.pl

Zobacz także

Business Garden Warszawa I

Warszawa Zarządzany

Business Garden Poznań I

Poznań W budowie

Business Garden Warszawa II

Warszawa Planowany

HTML/CMS: blueprintmedia.pl Website design by Studio Rokicki & Ściborowski