Business Garden Warszawa I

Zarządzany

Etap I inwestycji Business Garden Warszawa został ukończony pod koniec 2012 roku. Jest to jeden z trzech nowoczesnych parków biznesowych, realizowanych przez SwedeCenter pod wspólną marką Business Garden na terenie Polski. W pierwszym etapie do użytku oddano dwa budynki o powierzchni najmu 32 000 metrów kwadratowych. Obecność na terenie kompleksu hotelu, centrum konferencyjnego oraz restauracji stanowią doskonałe uzupełnienie funkcjonalnej powierzchni biurowej.

32 000 m2

powierzchni biurowej i usługowej

JSK Architkci

projekt architektoniczny

Hotel i centrum konferencyjne

na terenie kompleksu

Certyfikacja LEED

procedura w toku

Choć to dopiero początek inwestycji, która docelowo będzie składać się z 7 budynków o łącznej powierzchni około 90 000 metrów kwadratowych, już teraz można dostrzec nietuzinkową architekturę projektu. Białe elewacje z charakterystycznymi żebrowaniami wraz z otaczającym je specjalnie zaprojektowanym ogrodem nadają unikalny charakter i tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.


Główni Najemcy

Do grona najemców Business Garden dołączyły firmy: adidas, B7, Credit Agricole, Eli Lilly, Europejski Fundusz Leasingowy, Ricoh.


Lokalizacja

Projekt położony jest przy jednej z głównych arterii miasta, ulicy Żwirki i Wigury, w Warszawie. W bezpośrednim sąsiedztwie Business Garden przebiega linia szybkiej koleji miejskiej (SKM), łącząca międzynarodowe lotnisko z centrum miasta. W pobliżu Business Garden zatrzymują się również autobusy komunikacji miejskiej, a położenie kompleksu w zielonym pasie miasta pozwala na łatwy dojazd rowerem.

Wiecej informacji

Wynajem powierzchni


W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:


Paweł Kłosiński

Head of Leasing

T: (+48) 22 820 91 31
E:
pawel.klosinski@swedecenter.pl

Zobacz także

Business Garden Warszawa II

Warszawa Planowany

Business Garden Poznań I

Poznań W budowie

Business Garden Wrocław I

Wrocław Planowany

HTML/CMS: blueprintmedia.pl Website design by Studio Rokicki & Ściborowski