Business Garden Poznań I

W budowie

Business Garden Poznań, jeden z trzech parków biznesowych zrealizowanych pod marką Business Garden, to centrum biurowe klasy A z różnorodnymi udogodnieniami ulokowanymi w 9 budynkach o planowanej powierzchni 80 000 metrów kwadratowych.

Pierwszy zielony park

biznesowy w Poznaniu

Lokalizacja

z dostępem do transportu publicznego

Elastyczny rozkład

powierzchni biurowych

Pre-certyfikacja LEED

Gold

Projekt będzie realizowany w dwóch etapach. Pierwszy z nich, obejmujący swoim zakresem budowę 4 budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu 42 000 metrów kwadratowych, ruszył w pierwszym kwartale 2013 roku.

Kompleks oferuje w pełni niezależne środowisko pracy oraz zapewnia różnorodne powierzchnie biurowe, zaplecze konferencyjne i związane z nim udogodnienia. Powstaną tu także strefy kontaktu i relaksu, w których ludzie pracujący w biurach będą mogli się swobodnie spotykać podczas przerw w pracy. Przykładem są tablice do gry w koszykówkę, czy plac do gry w boule
w części ogrodowej kompleksu.

Podobnie jak we wszystkich pozostałych inwestycjach Business Garden, projekt potwierdza naszą dbałość o jakość środowiska pracy. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni została zaprojektowana w oparciu o nowoczesne i energooszczędne rozwiązania techniczne zgodne z wymogami certyfikacji LEED.

Lokalizacja

Business Garden Poznań usytuowany będzie w sąsiedztwie ulic Bułgarskiej i Marcelińskiej. Optymalna lokalizacja na trasie z centrum do lotniska gwarantuje wygodny dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej.

Wiecej informacji

Wynajem powierzchni


W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:


Małgorzata Wojtoń

Leasing Manager

T: (+48) 61 639 75 75
E:
malgorzata.wojton@swedecenter.pl

Zobacz także

Business Garden Warszawa I

Warszawa Zarządzany

Business Garden Warszawa II

Warszawa Planowany

Business Garden Wrocław I

Wrocław Planowany

HTML/CMS: blueprintmedia.pl Website design by Studio Rokicki & Ściborowski